"Všechno začalo tím, že s přítelem jedeme na tři dny na horskou chatu, kde není žádná elektřina, žádná teplá voda, prostě nic. Opodál je potok, v němž má voda i v létě jen asi deset stupňů. Přítel prohlásil, že mi dá cokoli, pokud do té ledárny skočím," vyprávěla zpěvačka.  

"Nakonec jsme se vsadili a já už teď vím, že vyhraji. V takových věcech jsem tvrdá palice. Do té vody skočím, ať se děje, co se děje," ujistila s úsměvem Sklovská, ale neprozradila, co vlastně může vyhrát.

Autem za teplem

Zpěvačka se z mrazivé koupele bude vzpamatovávat na prohřátých plážích v Řecku.  

"Po dlouhé době vyrazíme společně s přáteli do slavného řeckého letoviska Leptokaria. I když je to poměrně daleko, z domova pojedeme auty. Chceme si dovolenou pořádně užít a co nejvíc toho po cestě uvidět. Moje kočky, které se mnou jinak jezdí po celém světě, tentokrát výjimečně zůstanou doma. Už jsem jim sehnala kočičí chůvu, která se o ně bude starat."

Sisa Sklovská už navštívila mnoho exotických zemí, ale doslova si zamilovala Asii. Tvrdí však, že by z Čech nikdy neodešla.

"Každá země má něco do sebe. Jezdím po Evropě, byla jsem v Malajsii, Indonésii i v Thajsku. Doma jsem ale tady a nikdy bych se nestěhovala."