"Snažíme se, ale zatím to už několik let nejde. Tak je pouze v rukou Božích, zda se nám to povede. Zatím proto netušíme, kdy to bude, a je nám úplně jedno, jestli to bude chlapec nebo holčička," prozradila Nálepková, která je přesvědčená, že Břetislav se role otce zhostí na jedničku.

Světlana prožívá šťastné období

Světlana se se Syrovým seznámila před lety na venkově, kde také spolu nyní budují rodinnou farmu nedaleko Berouna. Nálepková je po boku svého partnera šťastnější než v minulém svazku s japanologem Martinem Vačkářem.

"Pro mě představuje můj přítel skálu, o kterou se mohu kdykoliv opřít. Není zatížený uměleckými nebo pražskými manýry. Je to normální člověk, který ctí základní životní principy a ve vztahu je velmi průhledný a přímý. Je to úplně něco jiného, než co jsem dosud v životě potkala," svěřila se.  

Na párty s podmínkou

Břetislav jen špatně snáší společenské akce, neboť je trochu plachý. Zpočátku je se Světlanou nechtěl vůbec navštěvovat. "Já jsem mu ale řekla, že to bude vypadat, jako bych se za něj styděla. Vím, jak dovedou ublížit bulváry. Na akce tedy už chodíme společně, ale Břetislav si je pečlivě vybírá. Jde se mnou pouze v případě, když ví, že tam budou naši přátelé, kolegové z divadla a kamarádi," vysvětlila Nálepková.