"Jennifer je horlivá katolička, která nemůže přivést na svět dítě v nemanželském svazku," řekla údajně listu přítelkyně Lopezové.

Případné těhotenství rovněž vysvětluje, proč se Anthony náhle nechal rozvést s Dayanarou Torresovou, bývalou Miss Universe, kterou si vzal v roce 2002 a s níž má dva syny.

Deník si dále všiml, že Lopezová začala nosit volnější oblečení, které má prý halit její rostoucí bříško.

Dalším důkazem Jenniferina těhotenství je podle listu její nezvykle prázdný pracovní program. Hereččin diář je prý nezaplněný a její manažer Simon Fields prohlásil, že Lopezová v blízké budoucnosti nemá žádné profesionální plány. K jejímu nastávajícímu mateřství se však odmítl vyjádřit.

Marc Anthony sňatek nepřiznal

Přestože má nyní Jennifer ideální podmínky pro mateřství, její manžel Marc Anthony odmítá jejich sňatek potvrdit, napsal internetový server BBC. Během vysílání pořadu Today televize NBC na jasnou otázku, zda si Lopezovou opravdu vzal, se přímé odpovědi vyhnul.

Pouze zdůraznil, že jde o jeho soukromou záležitost. "Víte moc dobře, že nikdy nemluvím o svém soukromém životě," uvedl Anthony.

"Takže vám nemusím blahopřát (k sňatku)?" zněla další moderátorova otázka. "Můžete, brzy mi totiž vyjdou dvě alba," odpověděl zpěvák salsy, který teď nosí na levé ruce zřejmě snubní prstýnek.

V jiném vysílání televizní stanice ABC se situace opakovala. "Vždy jsem své soukromí držel v tajnosti, nechávám si pro sebe to, co se týká jen mě."

Čtyřiatřicetiletá Lopezová je již potřetí vdaná. V roce 1997 si vzala číšníka Ojani Noa, podruhé ji před oltář dostal v roce 2001 tanečník Cris Judd. První manželství vydrželo rok, druhé jen devět měsíců. Před půl rokem se rozešla s hercem Benem Affleckem. V sobotu se v Beverly Hills provdala za Anthonyho (34).

Sázky na manželství

Vzhledem ke krátké době hereččiných vztahů se nyní bookmakeři dohadují, jak dlouho vydrží její dosavadní manželství. Většina z nich se domnívá, že se novomanželé do konce roku rozvedou.

"J-Lo se vdá více než osmkrát za život a porazí tak Elizabeth Taylorovou," domnívá se mluvčí internetového serveru Ladbrokes, který sázky zahájil.