Snímky byly pořízeny v Itálii, kde šestatřicetiletá Robertsová pobyla pár dnů ve společnosti svého manžela Dannyho Modera. Na fotografiích jsou oba zvěčněni, jak se ruku v ruce procházejí po pláži.

Deník porovnal snímek údajně těhotné Robertsové s fotkami ze začátku roku, aby změnu doložil a potvrdil, že je herečka skutečně v očekávání mateřských povinností.

Julia září štěstím

Pokud se zvěsti o hereččině těhotenství potvrdí, bude to její první potomek, navíc takřka vymodlený. Robertsová se totiž v minulosti snažila několikrát marně otěhotnět, nedávno ve snaze přivést na svět potomka podstoupila léčbu neplodnosti.

Manželé dokonce začali letos v dubnu uvažovat, že si najdou náhradní matku, která by jim dítě porodila.

Podle hereččina blízkého přítele je nyní Julia šťastnější než kdy jindy. Krizové období, kdy se manželé pokoušeli mít dítě, je prý už překonáno.

Populární herečka se s Moderem seznámila v roce 2000. Danny byl tehdy již pět let ženatý, Robertsová právě prožívala tříletou romanci s hercem Benjaminem Brattem. Po lásce na první pohled oba spálili mosty a dva roky poté se vzali.

Julia již byla jednou vdaná, v roce 1993 si vzala countryového zpěváka Lyle Lovetta, manželství ale po dvou letech zkrachovalo.