Do čela týmu advokátů si vybral americkou televizní komentátorku Debru Opriovou, která se úspěšně zabývá soudními spory. V minulosti zastupovala například černošského zpěváka Jamese Browna.

"Jsem člověk, který věří ve spravedlnost. Také věřím, že je Michael Jackson nevinen. Nevěřím tomu, že právě on by byl schopen nějakého trestného činu nebo dokonce toho, aby na někom páchal násilí. Je to poslední člověk, který by se něčeho takového dopustil," vypověděla Opriová.

Milující otec

"Joseph Jackson miluje svého syna a chce do procesu vnést nové informace a být o všem aktuálně informován. Udělám všechno, abych Michaelovi co nejlépe pomohla a vyhověla přání jeho otce," uvedla Debra Opriová.

Pětačtyřicetiletý Michael se cítí ve všech deseti bodech obžaloby týkajících se obtěžování dětí včetně sexuálního obtěžování a v jednom případě násilného únosu nevinen. Již několikrát žádal o snížení třímiliónové kauce, která mu byla uložena. Soudce jeho žádost stále zamítá z obav, že by mohl utéct ze země a vyhýbat se přelíčení. Další řízení se bude konat již v pátek.