"Chtěla bych, abychom mířili ke stále větší sledovanosti, abychom byli oblíbení u hostů i diváků. Koneckonců při premiéře pořadu jsme sice vyšší sledovanost než mistrovství světa v hokeji neměli, ale porazili jsme Banánové rybičky," pochválila si Petra.

Pohledná moderátorka se kromě své profese zabývá mnoha jinými činnostmi. Volného času jí tedy příliš nezbývá. Pokud si však vyšetří pár chvilek, ráda je tráví v lese či v kavárně s příjemným pánským doprovodem.  

"Jsem také filmový maniak, a tak hodně chodím do kina. Ovšem když se mi film nelíbí, jsem schopná z kina třeba po půl hodině odejít, ač mi někdo může tvrdit, že je to úžasný film a jeho představitelka získala Oscara za vedlejší hereckou roli. To se mi stalo v případě Návratu do Could Mountain."  

Ideál je zatím v nedohlednu

Zatím však ideálního muže nepotkala, nicméně ví, jak by měl vypadat. "Na to, abych poznala hodně chlapů a mohla je srovnávat, jsem docela mladá, ale fajn chlap je zkrátka takový, s nímž je mi dobře. Inteligentní, ale také dominantní, takže se pak vedle něj cítím jako žena," prohlásila.

"Podle testů jsem mírný cholerik, ale mám pocit, že čím jsem starší, tím jsem pohodovější, i když samozřejmě existují věci, které mě dokáží spolehlivě naštvat. Určitý styl lidského chování, ale také rozbité auto, zmeškaný vlak. Samozřejmě vždy, když zrovna někam pospíchám. Takový klasický den blbec," usmála se moderátorka.