"Jedna svatba v životě mi stačila," konstatoval Honza Musil a upřesnil, že se svou bývalou ženou chodil od svých patnácti let. Ve čtyřiadvaceti letech odešel k příteli a pak se rozvedl. Po devíti letech, tedy v době kdy onemocněl leukémií, se rozešel i se svou láskou. Pak se podrobil intenzívní léčbě v Austrálii a poté, co nemoc ustoupila, si našel nový vztah. Se svými dětmi se pravidelně schází a doma má zázemí, které mu vyhovuje.

Honzův přítel peče buchty

"Jsem v pohodě, neměnil bych. I když soukromí nyní musí jít teď stranou. Léto bude ve znamení práce. Už pět let si říkám, že si odpočinu, ale vždycky do toho vstoupí něco, že k tomu nedojde. Letos to bude práce a bude jí až nad hlavu. Můj přítel neříká nic, jen tiše trpí," konstatoval moderátor, který se bude starat po skončení soutěže Česko hledá SuperStar o další kariéru finalistů.

"Vyjedeme si jen na víkend nebo se jen tak vykoupat," řekl lítostivě, neboť pojem léto si prý spojuje s velkou dovolenou, proto ho trochu mrzí, že letos žádná nebude. Přiznal, že co doma nestihne, udělá jeho přítel. Stará se o domácnost a dokonce peče i buchty. Úklid a praní už prý považuje za samozřejmost.