Podle britského deníku Daily Mail byli svědky bizarního zážitku návštěvníci polikliniky Harold Wood v Romfordu v pátek 17. ledna, když mladá a o svém těhotenství nic netušící žena začala rodit na toaletách.

„Odešla z práce, z mateřské školy Creative Kids, aby se nechala kvůli silné nevolnosti vyšetřit lékařem,“ napsal Daily Mail. Chlapec se na svět dral rychle – porod trval jen deset minut – a mladá Britka už nestihla z toalety doběhnout do ordinace. Dítě tak porodila hned vedle umyvadla.

„Necítila se dobře už několik dní a měla pocit, že má nějakou infekci, a tak šla raději na kliniku. Emma odešla na záchod a volala mi, ať ihned přijedu, že má opravdu příšerné bolesti břicha. Přijel jsem – a dítě už bylo na světě,“ uvedl osmadvacetiletý otec Gary Beechey.

S Emmou mají kromě Harryho sedmiletou Louise a tříletého George.

„Byl to velmi dojemný okamžik, ačkoli jsem to vůbec nedokázal pochopit. Lékaře z kliniky nemůžu dost vychválit, všichni byli fantastičtí,“ dodal otec Gary. Jeho partnerku převezli z polikliniky na poporodní oddělení nemocnice Queen’s Hospital, odkud ji za tři dny i se synem propustili.