„Neměli jsme skoro nic a teď si můžeme koupit, co chceme. Jsme z toho trochu vyděšení a zároveň velmi šťastní,“ řekla ve středu 25letá Smythová listu Daily Mirror.

Mladá Britka má se svým 26letým přítelem tři děti ve věku pěti, čtyř a jednoho roku. Z mateřské dovolené a z příjmu Nickyho, který pracuje jako zedník, měli problémy vyjít, i přesto se ale Katie minulý týden rozhodla koupit si stírací los.

Po setření ho málem nejprve vyhodila, protože si myslela, že nevyhrála. Její kamarádka ji naštěstí včas upozornila, že se mýlí. Katie ihned volala svému partnerovi, ale ten jí uvěřil až doma, když mu ukázala los.

S miliónovou výhrou se páru, jenž žije ve velšském městečku Blackwood, otevírají nové možnosti. Zasnoubeni už jsou sice dlouho, ale na sňatek neměli peníze, což se teď samozřejmě změnilo, a tak si dopřejí pohádkovou svatbu. Nejprve ale nakoupí pořádné dárky pro své děti. Pak přijde na řadu stěhování do vlastního domu a cesta do Disneylandu. Nejvíce se ale těší na Vánoce v rodinném kruhu.

„Už jsme to oslavili na dvou rodinných party a myslím, že letošní Vánoce pro nás všechny budou výjimečné,“ dodala Smythová.