"Britney nás skutečně požádala, abychom kvůli jejímu vyčerpání zrušili koncerty plánované na červenec v zemích Blízkého východu. Necítí se na turné dostatečně silná," uvedl manažer zpěvaččina turné.

"Není na tom se zdravím vůbec dobře. A v ničem se to ani nelepší. Byla hodně nemocná, ale kvůli pracovním povinnostem neměla dostatek času na to, aby se mohla plně zotavit," mluví o důvodech vyčerpání přátelé dvaadvacetileté Britney.  

Čas bude trávit s milencem

Naposledy vystoupí 6. června v irském Dublinu, odkud se vrátí zpět do Spojených států a bude se věnovat svému příteli Kevinu Federlinovi.

"Britney se potřebuje dát pořádně dohromady, aby na tak náročné koncerty měla energii. Je dobré, že koncerty zrušila a nesnažila se je odehrát vyčerpaná. Diváky by připravila o velký zážitek," uvedli pořadatelé koncertního turné.

Zpěvaččina vystoupení zároveň nemají vysokou kvalitu a podléhají tvrdé kritice. Koncert minulý týden v Rotterdamu dokonce belgický tisk ozančil za "obraz bez zvuku", Spearsová totiž nezpívala živě.

"Člověk nemusí být odborník, aby odhalil superpodvod. Obří plátna ukazují Britney se zavřenou pusou, zatímco z reproduktorů se line její hlas," napsal list La Dernieure Heure.