"V den natáčení bylo venku nula stupňů, takže jsme to urychlili," řekla na dotaz Práva Dolly Buster, která v příspěvku účinkuje jako selka.

Nejprve tahá krávu za vemeno s narážkou na vládu, která podle mínění blonďaté sexbomby vydojila občany do poslední kapky, vedle ohrádky s prasetem hovoří o prasárně a v záběru s kozlem podotýká: "Někdy byl také kozel zahradníkem."

Na závěr bere odhodlaně do rukou vidle a se slovy, že je potřeba vykydat hnůj, je noří do vrchovatých koleček.

V dalším příspěvku zase Dolly vystupuje coby šenkýřka slibující štamgastům po vstupu do Evropské unie pracovní místa a vybízející k tomu, aby se problémy začaly řešit i jinde než v hospodě u piva. Režisér spotů Martin Faltýn si volební jedničku pochvaloval jako nesmírně tvůrčího partnera se smyslem pro humor.

Troška ji obsadil do Kameňáku

Jako herečku Dolly Buster oslovil i režisér Zdeněk Troška, který má v úmyslu v červenci a srpnu točit třetí pokračování komedie Kameňák. Buster nabídku přijala, aniž by četla scénář a vůbec tušila, o jakou roli přesně půjde. "Budu hrát sama sebe," uvedla pouze.

Troška, který plánuje premiéru na leden příštího roku, dodal: "Není to nic ošklivého." Zda si v Kameňáku někdejší pornohvězda českého původu znovu přičichne k řemeslu, které před sedmi lety pověsila na hřebík, je zatím ve hvězdách.

Kromě rolí postavených na sexu má na svém kontě asi dvacítku účinkování v německých seriálech, komediích a jedné detektivce. V poslední době se však se svým manželem věnuje hlavně podnikání v erotickém průmyslu.

Ačkoli před časem prohlásila, že se kvůli kandidatuře do europarlamentu začne oblékat decentněji - s upozorněním, že jistou hloubku dekoltu, která ji proslavila, si ponechá - na pondělní tiskovku dorazila v bleděmodrých minišatech těsně na tělo se sotva zakrytými bradavkami. Odhaduje, že NEI ve volbách získá 8 až 10 procent hlasů.