Caitlin Hellerová se ve svém pokoji pokoušela o tzv. „twerking“, což je tanec, při němž obvykle žena pohybuje svými boky tak, že se její pozadí natřásá.

Jedná se o pojem známý už od začátku 90. let minulého století, nejvíce ale přišel na přetřes poté, co ho před dvěma týdny předvedla zpěvačka Miley Cyrusová, která svým vystoupením na vyhlášení cen MTV pořádně šokovala.

„Twerking“ dokonce získal takovou pozornost, že se ho britští jazykovědci rozhodli na konci srpna zařadit do Oxfordského slovníku moderní angličtiny.


Miley Cyrusová na pódiu MTV Video Music Awards při twerkingu s Robinem Thickem.

FOTO: Reuters

Nelze se tedy divit, že se ho Hellerová podobně jako mnoho dalších mladých dívek rozhodla vyzkoušet také. Ztlumila světla ve svém pokoji, zapálila svíčky, pustila kameru a začala s tancem.

Vrcholem jejího vystoupení měl být moment, kdy se hlavou dolů opřela o dveře a tancovala při tom. Jenže dveře po chvíli někdo otevřel a odsoudil tím tanečnici k bolestivému pádu na stůl. Jako by toho nebylo málo, Hellerové navíc chytly od svíček kalhoty. Nic vážného se jí ale nestalo.

„Snažila jsem se udělat sexy video pro mého přítele, ale nakonec to bylo až moc žhavé,“ okomentovala dívka video a ukázala tak, že si ze sebe dokáže udělat legraci.