"Kdyby to byla holčička, nezlobil bych se, ale striktně se k tomu nestavím," svěřil se devětatřicetiletý herec, který je stále v jednom kole. Vystupuje v divadle či televizi a točí filmy. "Nevím, jestli jsem workholik, ale pořád musím něco dělat," poznamenal.

V květnu na zlínském dětském festivalu se divákům poprvé představí film Pánská jízda s Martinem v hlavní roli. Vypráví příběh muže, který se po manželčině smrti musí postarat o celou domácnost. "Ve skutečnosti nejde ve filmovém příběhu o skutečnou pánskou jízdu, jak si ji většina z nás představuje," podotkl Dejdar, který zároveň nepopřel, že by si občas nedopřál pořádnou oslavu. 

Příchody dodržuje

"Já si umím udělat pěknou pánskou jízdu, velký mejdan bez žen. Doma to samozřejmě vždy hlásím. Takže jsou připraveni a všechno je v pořádku. Hlásím příchod v den i čas. Nemám s tím problém," usmál se.

Dejdar pil donedávna nejraději pivo, v poslední době mu zachutnalo i víno. "Vínu jsem nikdy nepřišel na chuť. Teprve teď mě kamarádi znalci učí víno pít. A můžu říct, že mi začíná chutnat. O tom, že bych si pořídil vinotéku, však rozhodně neuvažuji. I když, nikdy neříkej nikdy," uzavřel herec.