Televizní kanál na svých internetových stránkách v uplynulých dnech napsal, že vlastní nejlepší důkazy, které by mohly pomoci objasnit nehodu, a fotografie, "které dosud ještě nikdy nikdo neviděl" a na nichž je princezna vyobrazena na místě nehody těsně před svým převozem do nemocnice.

Černobílé snímky špatné kvality jsou zřejmě okopírované fotografie policejního materiálu pořízeného na místě nehody. Na jedné z nich Dianu se zakrvácenou hlavou ošetřuje francouzský lékař, který se ji snažil zachránit.  

Mohamed: Vydělávají na tragédii

Televize CBS si za zveřejnění snímků vysloužila tvrdou kritiku. "Stanice CBS se zjevně nezabývá následky, které zveřejnění snímků může pozůstalým udělat," nechal se slyšet al-Fayed.

"Jen si chtějí přivydělat na tragédii," pokračoval, "je to skandální a necitelné z jejich strany. Je to příšerné pro mě, jako pro prince Williama a Harryho," dodal.

Uveřejnění fotek odsoudil rovněž Dianin bratr. "Lord Spencer a jeho rodina jsou šokováni a znechuceni," píše se v jeho oficiálním prohlášení.

Pořad pod názvem Dianino tajemství se znovu vrátil ke spekulacím, zda byla princezna v době své smrti těhotná. Údajným otcem měl být Dodi al-Fayed, její tehdejší milenec.

Francouzská policie případ uzavřela s tím, že nehodu zapříčinil podnapilý řidič. Otec Dodiho, egyptský miliardář Mohamed však neustále tvrdí, že šlo o komplot britských tajných služeb.

Nehodu přežil pouze Dodiho osobní strážce Trevor Rees Jones, ale uvedl, že si na nic nepamatuje.