Dvojníkem slavného rappera byl podle francouzského deníku The Local Francouz Denis Carre a podle všeho nevystupoval v kůži Jihokorejce poprvé.

Zpěvák PSY ze Singapuru potvrdil, že jeho manažer Scooter Braun podvodníka odhalil, vyfotografoval ho a snímek poslal. "Skutečný PSY je tady," ujistil fenomén internetu na galavečeru udílení cen Social Star v Singapuru. Rapper ale zjevně proti "dvojničení" nic nemá. "Zdá se, že v Cannes je mé druhé Já... pozdravujte ho," napsal na Twitteru.

Skutečný rapper PSY

Skutečný rapper PSY

FOTO: Profimedia.cz

Falešný PSY ochotně pózoval s fanoušky a dokonce i se skutečnými celebritami. Naomie Harrisová, známá z bondovky Skyfall, se dokonce se společnou fotografií pochlubila na Twitteru. "Vypadá to, že mě napálil, to nebyl opravdový @psy_oppa!" přiznala herečka.

Letošní 66. ročník festivalu v Cannes je vůbec plný akčních momentů i mimo filmová plátna. Před odhalením falešné celebrity už letovisko a jeho okolí zažilo dvě velké loupeže šperků a jednu střílečku, byť slepými náboji. [celá zpráva]

Video

PSY a jeho Gangnam Style

Rappera PSY proslavil loňský videoklip Gangnam Style, který se brzy stal nejsledovanějším videem na YouTube. Klip doprovázejí bláznivé pohyby, které připomínají jízdu na koni. Zpěvák si v klipu utahuje z okázalého životního stylu v soulské luxusní čtvrti Gangnam.