"O čtyřicet miliónů dolarů nás okradli správci svěřeneckého fondu, kteří se o mě i Frances měli finančně starat do doby její plnoletosti, kdy všechny peníze zdědí ona. Zjistila jsem, že z účtu například plynulo člověku, který se stará o mého psa, sto tisíc dolarů," vyprávěla Love.

"Další člověk si pak na moji kreditní kartu napojenou na svěřenecký fond koupil BMW. Fond je teď vycucnutý téměř do dna, což tak rozhodně nenechám. Nebudu se dívat na to, jak někdo nesmyslně okrádá moji dceru Frances o peníze po jejím otci," dodala devětatřicetiletá zpěvačka, kterou v současnosti trápí dluhy ve výši čtyř miliónů dolarů.  

Kradla prý i uklízečka

Courtney se také hašteří s falešnou uklizečkou, která údajně vykradla její americký apartmán a odnesla si všechny peníze a důležité dokumenty.

"Služebná pracovala v hale dlouhých pět hodin a pak se nějakým způsobem dostala do dalších místností a ukradla veškerou hotovost, která v domě byla. Sice šlo jen o šest set dolarů, ale ta potvora vzala i složku s důležitými bankovními dokumenty. Ty jsou pro mě téměř nenahraditelné a budu kvůli nim mít děsné běhání. Mrcha jedna," postěžovala si Love.