Herec zřejmě neodhadl sílu lásky, kterou Calista ke čtyřnohému miláčkovi chovala. "Harrison si nemyslel, že smrt psa je tak významný moment v životě člověka. Ale už mu to způsobilo celou řadu problémů, protože Webster byl bezpochyby Calistin nejlepší přítel," uvedl důvěrný zdroj z hereččina blízkého okolí.

Calista zbytečně dramatizuje

Ačkoliv Flockhartová ví, že byl její přítel ze smrti matky rozrušen, nepřiměřenou reakci mu neprominula. "Přivádí ji do rozpaků, že je naprosto chladný k jejímu žalu. Řekla mi, že si myslí, že je mu naprosto ukradená. Harrison je natolik ponořen ve svém žalu, že nedokáže myslet na nikoho jiného a nehledí kolem sebe. A o Calistě tvrdí, že z toho dělá moc velké drama," vysvětlil stejný zdroj.  

První neshody a problémy se ve vztahu dvaašedesátiletého Harrisona a devětatřicetileté Calisty objevily poté, co Ford letos v lednu své bývalé manželce Melisse Mathisonové zaplatil devadesát miliónů dolarů jako odstupné. Peněžitý prohřešek zpečetil svým nerozvážným chováním, když se vzápětí po zaplacení horentní sumy oddával v jednom baru v Mexiku flirtování se dvěma neznámými ženami.