Na začátku videa naháč otevřel dveře a podíval se, zda je chodba prázdná. Poté vyšel ven s jídelním podnosem a položil ho na zem. Mezitím se mu ovšem zabouchly dveře. Když to muž zjistil, na chvíli se zarazil a poté se vrhnul po klice. Dovnitř už se samozřejmě nedostal.

Situace se stala ještě trapnější o pár vteřin později, kdy chodbou procházeli dva hosté. Nahý muž se opřel o stěnu a snažil se vypadat naprosto nenuceně, jako by se nedělo nic zvláštního. Když mu po chvíli váhání došlo, že stáním u dveří nic nevyřeší, vzal z tácu dva poklopy, zakryl si jimi intimní místa a vydal se k výtahu.

V něm narazil na matku s malým chlapcem. Ta své dítě se zděšením postavila stranou a rukou mu zakryla oči. Naháč už v tu chvíli rezignoval na svůj osud a pomalu šel k recepci. Tam se ale situace ještě zhoršila. Místo náhradního klíče nebo alespoň nějakého oblečení po něm totiž recepční začal vyžadovat identifikační doklad.

V tuto chvíli video končí. Vzhledem ke způsobu, jakým je sestříhané, je možné, že se jedná o předem naplánovanou akci. I tak si ale za svou zábavnost zaslouží uznání.