Malá Adalia je tak křehká, že potřebuje pomoct i s chůzí do schodů. Do školy nechodí, musí mít totiž neustálou péči. Kromě vizuálních známek stárnutí se u ní projevují i ty fyzické. Špatně vidí, má slabé srdce, trpí artritidou a nemá žádné vlasy, ostatní děti si ji proto někdy pletou s chlapcem.

Je těžké určit, kolik přesně je ve světě dětí s touto chorobou, která byla poprvé popsána v roce 1886. Diagnostikovaných jich je aktuálně 80 a v lékařské historii je takových případů zaznamenaných celkem 140.

Možná i proto založili Adaliini rodiče webovou stránku, pomocí které se snaží rozšiřovat povědomí o této vzácné nemoci. Pravidelně na ni umisťují fotky a videa se svou dcerou a nabízejí k prodeji trička s její fotkou. Část výtěžku pak putuje nadaci, která se zabývá výzkumem progerie.

Odvrácená strana slávy

Adalia má i stránku na Facebooku, která má aktuálně téměř šest miliónů fanoušků. Její velká popularita pomohla při různých sbírkách, ale zároveň se objevily i stinné stránky slávy.

Ty se spíše než malé holčičky týkají její matky Natalie. Mnoho lidí ji totiž obviňuje z toho, že svou dcerku využívá a zachází s ní jako s loutkou. Vadí jim, že dívence založila účty na téměř všech sociálních sítích a jejím jménem žádá o různé příspěvky a dary.

Natalia zareagovala tím, že přestala vybírat peníze z reklamy u videí a nepobízí fanoušky na Facebooku aby podporovali zveřejňované statusy. Klíčové pro ni je, že její dcera tuto negativní stranu popularity nevnímá a dál si žije svůj život.