Johna Allemana zradilo srdce minulý týden, když čekal na autobusové zastávce před fastfoodem. Byl urychleně převezen do nemocnice, ale jeho stav už byl příliš vážný. V pondělí byl odpojen od přístrojů.

„Říkal jsem mu, že když bude takhle jíst, tak ho to jednou zabije. Byl pravděpodobně jediným člověkem, který v restauraci trávil víc času než já. Byl tu každý den, nevynechal dokonce ani o Vánocích,“ řekl majitel grilu Jon Basso. Alleman byl v restauraci tak vážený, že měl dokonce vlastní karikaturu, která se objevovala na reklamních předmětech.

Slogan restaurace „Pro dobrou chuť stojí za to i zemřít“ tak dostal s Allemanovým úmrtím opět smutný nádech. V březnu roku 2011 totiž zemřel Blair River, propagátor vysoce kalorické stravy a tvář Infarktového grilu. Zemřel na komplikace spojené se zápalem plic. [celá zpráva]

Video

Tlouštík Blair River v reklamě na "Infarktový gril"

Restaurace Infarktový gril je díky svým tučným jídlům přímo legendární. Její hamburger s názvem Quadruple Bypass Burger (Čtverný bypass burger) je dokonce podle Guinnessovy knihy rekordů nejkaloričtějším hamburgerem na světě. Má 8 000 kalorií, což je zhruba čtyřikrát více, než by měl denně přijmout průměrný muž.

Ve fastfoodu obsluhují servírky oblečené jako zdravotní sestřičky a zákazníci jsou oslovováni jako pacienti, což občas nabývá poněkud ironického významu. Loni v únoru totiž jeden ze zákazníků zkolaboval, když jedl Triple Bypass Burger, a musela ho odvážet záchranka.

Pokud nahlédnete do menu restaurantu, pochopíte, co vás asi tak může čekat...

Pokud nahlédnete do menu restaurantu, pochopíte, co vás asi tak může čekat...

FOTO: Heart Attack Grill