Video ukazuje řidiče fiatu, jak se snaží zaparkovat v uličce do mezery, která je očividně menší než jeho vůz. Odhodlaný Ital se však nevzdával a pokračoval v manévrování tak dlouho, dokud s autem neuvízl napříč ulicí. Tím nepotěšil řidiče v obou směrech, nemohli totiž projet.

Kolem vozu nešťastného řidiče se rychle vyrojili přihlížející, kteří ho hulákáním a divokými gesty popoháněli pryč. Jejich snaha ovšem byla kontraproduktivní, nervózní řidič totiž „zamrznul“ a odmítal se hnout.

Scénka postupně začala připomínat bizarní alegorický průvod, v uličce se totiž během chvíle objevil gang motorkářů i průvod z kostela doprovázený civilní gardou. Ta neřešila, že nešikovný řidič při parkování naboural jiný vůz, pouze se ho snažila i za pomoci kněze dostat pryč.

Nakonec se jim to po dlouhých minutách podařilo. Řidič vzdal svůj záměr zaparkovat a rozhodl se z uličky vyjet. Zatímco ostatní šoféři s úlevou uvolňovali zablokovanou ulici, přihlížející spustili potlesk a řidiče fiatu ocenili výkřiky „bravo“.