"Mě ta padesátka nijak nestresuje a vůbec věk neprožívám. Snažím se pokud možno nebilancovat. Zažil jsem propady i vrcholy, ale musím říct, že přes všechny maléry jsem se dobře bavil. Teď jsem naprosto spokojený. Muzika se daří, děti jsou hodné, až pozoruhodně dobře to klape," zamyslel se Ivan Hlas.

Chystá překvapení

Idol českých fanynek zřejmě oslaví narozeniny v rodinném kruhu a na párty se svými přáteli. Zároveň pro své příznivce připravuje překvapení.

"Zrovna jsem ve studiu s novou kapelou Růžový brejle a natáčíme novou desku. Pak hned vyrážíme na slavnostní šňůru k mým padesátinám a na jevištích se sejde větší mimořádná sestava. Budou s námi totiž koncertovat všichni kamarádi, s nimiž jsem kdy hrál. Staré hity si s námi zahrají Ondřej Hejma, Richard Tesařík a mnoho dalších. Startujeme v druhé polovině května a objedeme všechna větší města," prozradil zpěvák.

Vnučka zbořila hlediště

Hlas prohlásil, že neví, jaký dárek by si k narozeninám měl přát. Podle jeho vlastních slov hlavně doufá, aby příbuzní byli zdrávi. Kromě toho by chtěl hrát co nejdéle. Těší se rovněž na nové přírůstky do rodiny, tedy na další vnoučata.   

"Dědou už jsem totiž dávno. Mám šestiletou vnučku Terezku a dvouletého vnuka Davida. Mám je strašně rád a zažívám s nimi neuvěřitelné věci. Vnučka jednou byla na mém koncertě a zbořila tam půl hlediště. Já jsem se s kytarou, zamotaný do dlouhých vlasů, natřásal na jevišti a najednou do toho Terezka zařvala: Dědo hraj! Byla to sice velká legrace, ale také jsem si uvědomil, že je všechno už jinak," usmál se Hlas.