"Je fantastická milenka. Je zkušená a ráda experimentuje. Převzala veškerou iniciativu a přesně mi říkala, co chce, abych jí dělal," řekl jednadvacetiletý Tom se souhlasem hlavní aktérky, která se pyšní tím, že nevinného mládence svedla.

Nestalo se to náhodou, ale zcela cíleně. Britneyina tanečnice Charissa a její přítel Josh nalákali Toma na možnost strávit příjemný večer s hvězdou popmusic v hotelu Čtyři roční období v Santa Barbaře.  

Tom si zapomněl spodky

Večírek začal poměrně nevinně - čtyřmi sklenkami Martini. Na písečné pláži se potom rozpoutala odvážná hra na fanty, při níž se její účastníci postupně zbavovali svršků, a koupel v nočním moři. Při ní se ukázalo, že si Tom neoblékl spodní prádlo, což zvýšilo zpěvaččin sexuální apetit. Intimní sblížení v hotelovém apartmá pak už bylo jen otázkou krátké chvíle.

"Měla na sobě průsvitný top. Začali jsme se líbat a zbytek oblečení popadal na zem. Sex byl zpočátku něžný, zanedlouho se stával stále divočejším a intenzivnějším," zavzpomínal Tom a dodal, že jejich poměr i nadále pokračuje, ovšem pouze prostřednictvím telefonní linky.