Dvaadvacetiletá krasavice s blonďatou hřívou vždy vystupovala spoře oděná v oblečení, které odhalovalo ladné křivky jejího vypracovaného a bezchybného těla.

S odvážnými a padnoucími kostýmy se však může Britney alespoň na čas rozloučit. Pověst zpěvačky s hubenou postavou je nyní v ohrožení.

Fotky se jí nelíbily

V uplynulých měsících totiž znatelně pár kilogramů přibrala, proto požádala, aby některé její snímky byly digitální technikou poupraveny, neboť si na nich připadala příliš podsaditá a vypasená.

"Vypadám otyle, takže se s tím snažím něco dělat," přiznala samotná Britney, "potřebuji působit perfektně, vlastně víc než dokonale." 

Trenér jí upravil jídelníček

Zpěvaččin osobní trenér Bobby Strom váhový přírůstek své svěřenkyně potvrdil. "Nemá myšlenky na to, aby se o váhu starala," uvedl Strom.

"Už nějaký čas je rozrušována řadou jiných záležitostí v osobním životě," dodal, "ale myslím si, že se brzy uvede do pořádku jak duševně, tak fyzicky."

Strom naznačil, v čem tkví zásadní potíž. Prozradil, že Spearsová miluje maminčinu kuchyni, která je sice chutná, ovšem příliš sytá a kalorická. "Doporučil jsem jí, aby z jídelníčku vyřadila zálivky a omáčky. Naopak by měla jíst více proteinů, zvláště během turné," uvedl trenér.