"Teplo mi udělalo strašnou radost a hned jsem na zahrádku vyrazil a začal sázet mrkev a ředkvičky. Hrozně mě to baví. Je to dobrý pocit, občas sníst to, co si člověk sám vypěstuje. Musím se ale přiznat, že nijak zvlášť velkým zahradníkem nejsem. Mám u domu jenom tři malinké záhonky a nemám s jejich okopáváním a zaléváním moc práce," prozradil Janda.  

Děti mu udělaly radost

Nestárnoucí hudebník letos oslaví výročí. Přesně před čtyřiceti lety totiž složil jeden ze svých největších hitů Dej mi víc své lásky. Písničku si zamilovalo několik generací a i dnes si ji na koncertech mladí lidé zpívají.

"Každého muzikanta těší, když se jeho písnička líbí. Je to výborný pocit. Tuhle mi ji dokonce zpívaly děti z nějaké školy do telefonu přes svého pana učitele a měl jsem z toho neuvěřitelnou radost," usmál se rocker.

Olympic v létě vydá novou desku Stejskání a v červnu vyjde jejich první DVD. V dubnu a v květnu skupinu čeká koncertní vystoupení po velkých městech na Slovensku, hudebníci nezavítají jen do Bratislavy.

"Až do konce roku máme plný diář a pouze v srpnu jsme si naplánovali volno. Kam pojedu na dovolenou, zatím netuším, zřejmě vyrazím někam k moři, ale mám i pozvání na letní výpravu do Alp," prozradil Janda.