Asijský kapr je v USA souhrnné označení pro několik druhů ryb, které nejsou v tamních vodách původním druhem. Nemají přirozeného predátora a vytlačují ostatní ryby, čímž silně narušují rybářský průmysl.

Carley Gordonová dělala na začátku října reportáž z jezera Cheatham ve státě Tennessee. Začala popisovat jednoho z těchto kaprů, ale moc daleko se nedostala. Ryba se pokusila dostat z jejího sevření a mrskla sebou. Reportérka se vyděsila a začala nekoordinovaně ustupovat dozadu, kde narazila do jednoho z rybářů. Ten na to nebyl připravený, náraz neustál a i s reportérkou v náručí upadl.

Všemu ale ještě nebyl konec, ryba totiž skákala po podlaze lodi a ke Gordonové se dostala právě ve chvíli, kdy se žena konečně postavila na vlastní nohy. Reportérka se vylekala ještě více než předtím a s jekotem uskočila na kraj lodi. Sama poté řekla, že z lodi málem vypadla.

I přes šok nakonec celou situaci brala s humorem a nepřestávala se smát. Stejně pobavení byli i její kolegové a také rybáři, kteří štáb doprovázeli.