Zpěvačka měla ve videoklipu se svým přítelem prchat před dotěrnými paparazzi a schovat se před nimi v luxusním sídle v Las Vegas.

V koupelně příbytku měla zahlédnout pilulky, jimž neodolá. Její společník se ji poté snaží marně oživit, její obraz se však nenávratně vytrácí. 

Nepochopila záměr producentů

Produkce chtěla, aby smrt vypadala jako neštěstí, Spearsová však scénu pochopila odlišně.

Vysvětlila, že jí připomíná sebevraždu, kterou nepovažuje za vhodné řešení problémů a životních karambolů, proto nepropůjčí ani svou tvář podobnému jednání.

"Ti, kteří o ní přemýšlejí, by měli neodkladně vyhledat odbornou pomoc," prohlásila Britney a dodala, že se na projektu podílet nehodlá.  

Připomíná Lenina

Přízně fanoušků se však zpěvačka bude moci dosyta nabažit. Před pár dny vypuklo v Kalifornii její koncertní turné, které stíhá jedna jízlivá kritika za druhou.

Losangeleský list The Daily News napsal, že "Spearsová vypadala jako socha bývalého ruského politika Lenina převlečeného do blonďaté cvičitelky aerobiku".

Rovněž americké rozhlasové stanice, které koncertům věnují pozornost, se na adresu zpěvačky vyjadřují nevalně. "Toxic (poslední píseň Spearsové) se spíše mělo jmenovat její turné", uvedl jeden z moderátorů narážející na údajně škodlivý vliv jejího vystoupení.