Oscarová herečka se ještě nestačila vzpamatovat z úmrtí svého otce, režiséra Bruce Paltrowa. Před dvěma týdny navíc ztratila svého strýce, který podlehl rakovině stejně jako její otec, a její matka, herečka Blythe Dannerová, bojuje se záhadnou nemocí.

"V tuhle chvíli je Gwyneth silně rozrušená a plná úzkosti. Měla ke svému strýčkovi velice blízko. Jeho smrt přišla jako blesk z čistého nebe. Je to pro ni hořká zkouška," řekla blízká přítelkyně.

Stále ještě není vyrovnaná se smrtí svého otce a teď do toho všeho přišel zhoršující se zdravotní stav její maminky. Neustále si volají. Je to děsná situace. Gwyneth je připravena vzdát se všeho, jen aby mohla být po boku své matky, když to bude potřebovat," vysvětlil stejný zdroj..

Matka Gwyneth Paltrowové údajně dvakrát týdně jezdí do nemocnice St. John's Hospital v kalifornské Santa Monice, kde se podrobuje radiologické léčbě. Šířící se nepodložené informace o tom, že by se hereččina matka potýkala rovněž s rakovinou, odmítl agent Paltrowové komentovat.