Tak to spočítal specializovaný server MoneySupermarket.com, přičemž zdaleka nejdražší ze všeho je rekonstrukce Waynova sídla a „netopýří jeskyně“ zničené ve filmu Temný rytíř. Bratru za 600 miliónů dolarů.

Pak následuje kolekce unikátních dopravních prostředků: obrněné superauto The Tumbler s proudovým motorem a kulomety, úniková „motorka“ The Batpod s širokými pneumatikami, a dvouvrtulové vznášedlo s nastavitelným úhlem motorů. Dohromady za 80 miliónů dolarů.

Nepoměrně levnější je osobní výstroj hrdiny. Ale pozor. Jen grafitová kukla se špičatýma batmanovskýma ušima by ztenčila účet o milión dolarů, zatímco dlouhý plášť z paměťového vlákna jen o 40 tisíc. Pak zbývají už jen chrániče a suspenzory v řádu pouhých tisíců.

Server ovšem počítá i s tím, že skutečný Batman by musel mít buď výcvik vojenského pilota, nebo kurz zacházení se speciálními zbraněmi, popřípadě několik inženýrských diplomů. Jedno nebo druhé za půl miliónů dolarů.

Batmanův neméně efektní arzenál nejrůznějších zařízení a zbraní, jako jsou termální kamera, přístroj na noční vidění, granátomet či laserový mikrofon, se cenově pohybuje kolem 213 tisíc dolarů.