Svá slova dokázal před pár dny, kdy měl možnost rozehrát románek s vycházející hereckou hvězdičkou Lindsay Lohanovou, která Colinovi nabídla nejen své telefonní číslo, ale také lásku. U lamače dívčích srdcí však překvapivě nepochodila.

"Nestává se často, že by Colin odmítl nějakou ženu či dívku a poslal ji k vodě, ale v tomto případě si zřejmě uvědomil, že rozumnou hranicí je osmnáct let a pod ni by se neměl pouštět. Připadne mu to jako skok na tenký led," řekl hercův blízký přítel.

Rok si počká

Sedmadvacetiletý Farrell potkal hrdinku filmu Freaky Friday v hollywoodských studiích Paramount při natáčení. Přestože mu nad dívčinou nabídkou zaplesalo srdce, záhy si ji rozmyslel a slušně odmítl.

"Připadlo mi to jako ze zamilovaného filmu. Potkáte nádhernou dívku, která se vám líbí, a ona vám z ničeho nic nabídne své telefonní číslo. Na první pohled se mi sice Lindsay líbí, protože je hodně vyspělá, na druhou stranu se ale obávám, že je pro mě bohužel příliš mladá," prozradil irský herec.

"Když totiž Lohanová prozradila, že je jí jen sedmnáct, Farrell domluvené rande zrušil a řekl, že možná za rok by spolu mohli něco mít," vysvětlil blízký Colinův přítel.