Malá Claire Millerová splnila své povinnosti jako družička, když s ostatními nastoupila k oltáři. A přesně v tu chvíli ji to začalo otravovat a dala to patřičně najevo.

„Navštívil jsem o víkendu svatbu mé sestřenice v Lexingtonu. Jakmile chtěl kněz představit milou nevěstu a jejího ženicha kongregaci, družička Claire Millerová se rozhodla, že už má padla. Vytáhl jsem tedy svou kameru,“ uvedl John Resig, který vložil video na internet.

Obřad přesto nerušeně pokračoval dál, příbuzní jen přispěchali k unavené družičce a odnesli ji pryč, aby nerozptylovala publikum a nedělala ostudu.

Video

Pořádkumilovná družička posbírala ze země všechny okvětní lístky ještě před příchodem nevěsty. Zdroj: Youtube.com

Vzhledem k bezprostřednosti dětí ovšem nejsou podobné příhody na svatebních obřadech neobvyklé. V loňském roce se například jedna pořádkumilovná družička rozhodla uklidit všechny okvětní lístky, které její starší kolegyňka cestou k oltáři rozházela.

A nesmazatelně se do paměti svatebčanů vloni vryla také panovačná holčička, která každého patřičně upozornila na to, že by měl být zticha. Dokonce se v jednu chvíli otočila i k samotnému oddávajícímu, který pronášel ke snoubencům řeč.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Družička během obřadu všechny tišila, včetně oddávajícího. Zdroj: Youtube.com