Matka slavné herečky kdysi odmítala panenku Barbie zakoupit. Nicole si proto usmyslela, že si ji obstará sama. V hračkářství sáhla v nestřeženém okamžiku do regálu a obsloužila se.   

Musela se omluvit

Nicolina maminka a zarytá celoživotní feministka však dceru přistihla a donutila ji, aby vysněnou hračku vrátila na příslušné místo. Kromě toho dítě přinutila, aby se z svůj čin omluvilo majiteli obchodu. Právě tento okamžik byl pro herečku potupný a Nicole na něj vzpomíná s nechutí.

"Tato zkušenost ve mně dodnes vyvolává hrůzu a odpor," svěřila se šestatřicetiletá krasavice a dodala, že fámám, které provázejí její hereckou kariéru, se spíše usmívá.

Fámy ji nerozhodí

Nedávno se vyrojily zvěsti o tom, že trpí rakovinou. Roznesly se poté, co se do rukou jednoho z novinářů dostala část její lékařské dokumentace, v níž stálo, že se má Kidmanová podrobit příslušnému vyšetření.

Vysvětlení přitom bylo zcela prosté. Herečka šla na rutinní kontrolu, která prokázala, že je naprosto v pořádku. Nicméně jí poskytla příležitost, aby upozornila všechny ženy na nutnost pravidelné preventivní péče.