"Mně se ta role strašně líbí, cítím se v ní jak ryba ve vodě. Patří k mému životu, protože Rychlé šípy jsem si zamilovala už kdysi dávno v dětství. Navíc dostat se tehdy k příběhům Jaroslava Foglara bylo občas velmi napínavé," řekla Kluková.

"Mladý hlasatel, v němž kreslený seriál dříve vycházel, jsme si po jeho zrušení tajně mezi sebou půjčovali. Mezi dětmi byly velmi populární všechny postavy i ze Záhady hlavolamu. Většinou ale všichni obdivovali Rychlé šípy. Mým favoritem byl rošťák Štětináč, který vyváděl neuvěřitelné kousky," prozradila herečka.  

Těší se na jaro

Přestože má radost z práce, přece jen přiznává, že je někdy unavená, zejména nyní v zimě. A tak už netrpělivě vyhlíží jaro a nejraději by prý odjela k moři na prázdniny.

"Je toho na mě trochu moc. V listopadu jsem měla premiéru Životně nebezpečných aktů, teď Rychlé šípy, a tak mám během několika dní i patnáct představení. Nejraději bych alespoň chvilku nedělala vůbec nic. Někam bych vyrazila s přáteli a naplno bych si užívala volna," povzdechla si.