"Ben měl svůj nezřízený způsob života neustále na stole od doby, co mu to přestalo s Jennifer klapat. Snažila se mu hráčství vyhnat z hlavy, ale jeho to spíše ještě více popouzelo k tomu, aby své vášni z mládí ještě více propadal," uvedl nejmenovaný zdroj.

Prohra ho netíží

"U hraní karet můžete prožít neuvěřitelné pocity a kdekdo mi potvrdí, že výhra je nepřekonatelným vrcholem. Není pochyb, že právě to stahuje k hráčství i Afflecka. Má více peněz, než by kdy dokázal utratit, takže prohraje-li náhodou čtvrt miliónu dolarů, není to pro něj žádný problém," vysvětlil stejný zdroj.

Jednatřicetiletý herec se již dříve potýkal se závislostí na alkoholu, hráčství ho zaujalo v době vztahu s Jennifer, kvůli které se snažil svůj koníček omezit. V současnosti byl již dvakrát po sobě viděn v americké show Celebrity Poker Showndown. Benova účast překvapila i samotné zaměstnance.

"Nikdy jsme si nemysleli, že by Ben mohl přijít soutěžit znovu, on byl tímto nápadem ovšem více než nadšený. Je to ale trošku smutné. Nemůžete se zbavit myšlenky, zda nemá ten chlápek na práci něco lepšího," uvedl blízký zdroj z hercova okolí.