S heslem „dostaneme se vám pod kůži“ studio Chaos Crew představilo velké dílo, jehož prostřednictvím tatéři předvedli své umění v pravé podobě. Nejprve vytvořili na počítači návrh, který posléze přenesli na telecí kůži.

Titěrnou prací pod jejich potetovanýma rukama vznikl jedinečný obrazový dokument, na kterém jsou vedle sebe poskládány události i světové osobnosti.

Vedle tsunami a následné jaderné katastrofy japonské elektrárny Fukušima, je tak vidět například tragédie na norském ostrově Utöya, kterou způsobil atentátník Anders Breivik, okupace Wall Street v New Yorku nebo krach Řecka.

Politika, showbyznys, technologie i sport

Jako ze záhrobí pak z tetování vystupuje tvář nejznámějšího teroristy Usámy bin Ládina, který byl zabit 2. května, stejně jako postava v červenci zesnulé americké zpěvačky Amy Winehouseové a obličej zakladatele Applu Steva Jobse, který v říjnu podlehl rakovině.

Jako jedna z mála živých osobností se pak na kůži vystavenou mezi dvěma skleněnými deskami dostal úspěšný německý basketbalista Dirk Nowitzki, který hraje v zámoří, ale ve své rodné zemi získal titul Sportovce roku 2011.

Postup týmu z mnichovského studia natočil za podpory několika dalších lidí Mathias Nösel, který video posléze nahrál také na internet.