Aňa si však podobnými záležitostmi neláme hlavu a má ve věci jasno.

"Rozumím si více s muži než s ženami a vůbec nerozlišuji, zda jsou starší nebo mladší. Někoho potkáte a buď si s ním rozumíte nebo ne. Absolutně jsem si porozuměla s člověkem, jemuž je okolo sedmdesáti let. Měli jsme na všechno tak podobné názory, až jsme společně začali pracovat," míní herečka.

"Totéž platí o mladších. Objeví se někdo, komu je šestnáct let, a je to natolik provokující, jiné a čisté, že to člověka taky osloví. S věkem to nemá vůbec nic společného," dodala Aňa.

Nezná život celebrit

Přestože se pohybuje ve světě hvězdných osobností, na domnělý život celebrit je doslova alergická.

"Někteří lidé jsou ale skutečně přesvědčení o tom, že takzvaný život hvězdy je nějaký jiný. Vůbec nevím, co si vlastně pod tímto pojmem mám představit. Spousta lidí si zřejmě myslí, že něco děláme a prožíváme jinak, že jsme snad pořád bezuzdně šťastní. Občas se k nám chovají jako blázni," řekla Aňa Geislerová.  

Rodinu nechává osudu

Přestože navenek někdy působí nepřístupně, Aňa je pověstná svou bezprostřední a laskavou povahu. Mnozí přátelé z jejího okolí se proto domnívají, že by byla milující matkou. Mateřství však zatím neplánuje.

"Rodina a děti jsou hezká věc, o založení rodiny ale vůbec nepřemýšlím a nechávám všechno na osudu. Ničemu se nebráním. Zkrátka, až to přijde, tak to přijde," pokrčila rameny herečka.