Na pobyt za velkou louží, kam ho doprovodí i jeho manželka, se už velmi těší. Americe ale bude předcházet výlet se synem na hory.

"V tom vypětí, které mám, se snažím si v zimě zalyžovat a v létě pravidelně jezdit k moři do Itálie. Rodina na několik týdnů, já na takových deset až čtrnáct dnů," řekl Dejdar. 

Chodí brzy spát

Populární bavič na sebe prozradil, že na odpočinkové dovolené s ním není skoro žádná zábava. Dovolenou totiž pojímá čistě jako relaxační období, kdy hodně a rád spí.

"Na letní dovolené jsem úplně společensky nemožný. Všichni kolem mne jsou zklamáni, jak jsem nezábavný. Kolem deváté hodiny jsem už v posteli, většinu dovolené prospím. Jak nemám co dělat, nehraji nebo netočím film, tak jsem unavený a úplně vyřízený," vysvětlil Dejdar.

Kromě dobře odvedené práce a úspěchu mu každodenní radost přináší rodina a skutečnost, že vlastně žije. "Zaplaťpánbůh mám zdravou rodinu a přátele kolem sebe. Samozřejmě pak je tu práce, kterou zvládám a snad dělám poctivě. To všechno jsou důvody k radosti," uzavřel Dejdar.