„Slyšeli jsme skřípění rychle jedoucího auta, pak následovalo několik nárazů, až se nakonec ozvala hlasitá rána. Zburcovala jsem manžela, ať vstane, že se venku něco stalo,“ uvedla pro regionální televizi KGW majitelka domu ve státě Washington Susan Cooková.

Když manželé zjistili, o co jde, okamžitě zavolali policii a hasiče. Přivolané jednotky podle oficiální zprávy Dawna Johnsona z kanceláře šerifa okresu Clark County na místo dorazily krátce po čtvrté hodině ráno.

V tu dobu však už řidič Eric Randall Brown na místě nebyl. Hasiči ho posléze nalezli, jak se zmateně potlouká po okolí. Naložili ho tedy a odvezli do nemocnice na ošetření.

Řízení pod vlivem a útěk z místa nehody

Při pohledu na místo nehody je až s podivem, že Brown pád s autem přežil. Trest ho ale přece jenom nemine, protože nehodu zřejmě zavinil sám. V nemocnici si vyslechl, že je obviněn z řízení pod vlivem velkého množství alkoholu a z opuštění místa nehody. Navíc si zničil auto, které z bazénu musely vyprostit až jeřáby.

Přímé následky nehody byly odklizeny až kolem půl desáté ráno. Majitele domu však čeká ještě kompletní vyčištění bazénu, do vody totiž unikly pohonné hmoty a olej.