"Modelingu se věnuji téměř dva roky a přehlídka uspořádaná právě pro paní Albrightovou při jejím pobytu v České republice byla zatím určitě ta nejzajímavější," prozradila studentka vyšší odborné školy se zaměřením na cestovní ruch.

Její vystupování na jevišti Grandhotelu Pupp potvrzovalo, že se tato 171 centimetrů vysoká Středočeška umí na předváděcím molu pohybovat s grácií a jistotou.  

Anorektičky neobdivuje

Nyní se Martina chce co nejlépe připravit na neveřejnou baráž, v níž bude usilovat o postup do finále soutěže Miss ČR 2004, které se uskuteční 17. dubna v Karlových Varech.

"Jako modelka se udržuji v kondici průběžně. Určitě nejsem zastánkyní anorektických typů, ale v jídle se přece jen trošku omezuji. Nevynechám sice své oblíbené plody moře, ale naproti tomu mi třeba sladkosti či čokoláda nic neříkají," nechala se slyšet Martina.

Roztrhané punčochy ji rozladily

Vicemiss se nenechá snadno vyvést z míry. Ani povinný rozhovor během semifinálového večera jí nenahnal příliš strachu jako mnohým jiným kandidátkám. Každopádně ji rozladilo utíkající oko na punčoše, jehož si všimla těsně před promenádou v plavkách.