Tanec má malý Will v krvi, oba jeho rodiče Kristina a Peter jsou totiž profesionálními tanečníky. Poté, co na zahájení soutěže s názvem Studie 43 pozoroval trénink svých rodičů a ostatních účastníků show, vyburcovalo ho to natolik, že vtrhnul na parket a rozhodl se předvést na oplátku své taneční umění, které zřejmě odkoukal od rodičů. Dokázal, že má nejen taneční nadání, ale zároveň je už v tak nízkém věku neuvěřitelným showmanem, který dokáže pobláznit davy.

Malý Elvis vystřihnul parádní taneční show, při které stíhal házet grimasy na přihlížející dav a mávat nadšenému publiku. Rychlé tempo své vybroušené krokové variace dokonce prokládal i dramatickými pauzami v rytmu hudby, při nichž čekal, než se znovu rozjede divoký refrén. Při pohledu na téměř profesionální výkon by mu zřejmě málokdo hádal pouhé dva roky.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Will předvádí na parketu paso doble

Za své číslo také malý Will sklidil bouřlivé ovace. Úspěch ovšem nesbírá pouze na parketu, ale teď i na internetu, během devíti dnů už zhlédly jeho roztomilé vystoupení skoro 4 miliony lidí. Na internetu se navíc postupně začínají objevovat i další jeho vystoupení. V budoucnu se má taneční svět zřejmě na co těšit.