Courtneyin právník William Genego řekl, že se jeho mandantka nemohla k soudnímu jednání dostavit z blíže nespecifikovaných důvodů. Zároveň potvrdil, že Love čeká další předběžný výslech 16. března. Většinou otevřená a výřečná zpěvačka se při otázce soudkyně, zda s termínem příštího jednání souhlasí, údajně nezmohla na nic víc, než "ano, madam".

Devětatřicetiletá zpěvačka a herečka se má u soudu zpovídat z ilegálního držení hydrocodonu a oxycodonu. Léky tlumící bolesti nalezli policisté u Courtney loni 2. října, kdy byla zadržena před domem svého bývalého přítele, jemuž údajně rozbíjela okna. Nezávisle na tom byla také před časem zadržena pod vlivem drog.

"Jsem v obou případech nevinná. Věřím, že se mi to podaří u soudu dokázat," řekla nedávno zpěvačka, která tak nevidí důvod, proč by neměla mít možnost vychovávat svoji jedenáctiletou dceru Frances, kterou ji chce soud právě kvůli užívání drog odebrat.  

Ztracená dcera

Nicméně na Courtney nevrhne dobré světlo skutečnost, že svou dceru, kterou má s proslulým rockerem Kurtem Cobainem, jenž spáchal v devadesátých letech minulého století sebevraždu, ztratila na slavnostním předávání cen Grammy, což tisk patřičně rozmázl.

"Je špatné, že se něco takového stalo právě nyní, kdy soud rozhoduje, jak s Frances naloží a jestli ji nechá v péči zpěvačky, která navíc údajně opět požívá drogy. I když mohlo jít jen o náhodu, v těchto souvislostech to vypadá, že se Love skutečně postarat o svoji dceru neumí. Bude to mít v boji o svoji dceru ještě těžké," řekl blízký zpěvaččin přítel.