Jednadvacetiletý Columbus Short pro časopis Star přiznal, že je na Spearsovou pěkně naštvaný, neboť zavinila jeho rozvod.

"Byli jsme si velice blízcí," přiznal dále Short, "objímali jsme se a líbali. Chemie je magická a naše city byly skutečně velmi silné," vyprávěl jejich vzájemný poměr.

"Spal jsem vedle Britney ve stejné posteli. Nikdy jsme však spolu neměli pohlavní styk, protože pokaždé byl v pokoji někdo přítomen," prohlásil tanečník na svou obhajobu. 

Z úmyslu neustoupí

Právě údajný vztah byl hlavním důvodem, proč Shortova manželka podala žádost o rozvod bezprostředně poté, co se o milostných pletkách dozvěděla. Přestože je těhotná, na rozchodu neoblomně trvá.

"Bylo by fér, kdyby Britney alespoň přiznala, že je hlavním problémem mého manželství," uvedl Columbus. Zpěvačka však pletky s tanečníkem nikdy nepřiznala, přestože existují kompromitující fotografie, které pořídili všudypřítomní paparazziové.

Oba umělci se sblížili na evropském koncertním turné minulý rok. Jejich vzkvétající poměr rázně ukončila Britneyina matka, která si nepřála, aby se její dcera stýkala s obyčejným tanečníkem.