Justin a jeho hvězdná herecká partnerka společně sice Valentýna neoslavili, přesto byli neustále v kontaktu po telefonu. Se sluchátkem u ucha a s Cameron na druhé straně drátu vyrazil Justin nakupovat i drahé šperky.

Šperky popisoval po telefonu

"Bylo krásné, když své přítelkyni do telefonu popisoval jednotlivé šperky a dodával k tomu, že tento se jí bude určitě líbit, ale jiný by nemohla nosit ani schovaný v kabelce," uvedla jedna ze zákaznic klenotnictví.

Jednatřicetiletá kráska z Charlieho andílků si tak po telefonu vybrala dar v hodnotě přes tři milióny korun. Po telefonických konzultacích s Justinem se jí zalíbily především šperky posázené diamanty.

Doma se jen míjejí

"Justin i Cameron v několika posledních měsících vedli složitý život a oba byli nešťastní, že spolu kvůli pracovním povinnostem tráví tak málo času. Dlouhá odloučení ubíjejí hlavně Justina," uvedl blízký přítel hvězdného páru.

"Vychází jim to navíc tak hloupě, že je doma téměř pořád jen jeden z nich a ten druhý pracuje někde na druhé straně Ameriky nebo i světa. Chtěl jí tak aspoň na svátek zamilovaných ukázat, jak moc ji miluje, a tak jí pořídil několik speciálních dárků," dodal stejný zdroj.