Zeta-Jonesová si v poslední době zasedla na Nicole Kidmanovou, která je v jejích očích dalece úspěšnější. Catherine je prý frustrovaná a naštvaná pokaždé, když se dozví, že ty nejlepší role dostala právě její australská rivalka. Mnohdy se stává, že odmítne-li Nicole, Catherine se po odložené roli vrhne.   

Vždy až druhá

"Nicole dostává nabídky jako první. Přečte si scénář. Kkdyž roli odmítne, teprve dostávají šanci ostatní. Catherine nikdy nedostala možnost být první herečkou, která si roli vybírá. Do rozvodu s Tomem Cruisem se kariéry Nicole a Catherine příliš nelišily. Ale pak diváci začali obdivovat více Nicole. A Catherine zůstala ve stínu a byla šokovaná," řekl zdroj z blízkého hereččina okolí.  

Manažer dostal padáka

Zeta-Jonesová už ale nehodlá jen vyčkávat, až ji ostatní herečky předběhnou, proto urychleně provedla zásadní krok, který by ji mohl vyhoupnout výše na pomyslném žebříčku slávy. Na radu chotě Michaela Douglase vyměnila svého manažera, který pro velšskou krasavici pracoval plných deset let. Doufá, že nový zástupce jí vypomůže více se prosazovat ve světě filmu.