"Mrzí mě, že asi k dokončení naší knihy nedojde. Nelituji však ani jedné minuty, kterou jsem s Arnoštem Lustigem strávil. Je to totiž vzácný a zajímavý člověk, jakých je skutečně velmi málo," prohlásil Gott.

"Při každém setkání cítím, jak mě Arnošt doslova nabíjí energií. Naše spolupráce má bohužel také negativní stránku. Arnošt je totiž hodně rozlítaný a nemá moc času," dodal zpěvák. 

O vousy pečuje

Karel Gott neustále něčím své fanoušky překvapuje. Na křest nového cédéčka v hotelu Paříž se totiž dostavil s novým vzhledem. Vždy hladce oholenou tvář nyní vyměnil za drsnější image s vousy a knírkem. Porost však nenechává ladem a zjevně se o něj úzkostlivě stará. Odmítá však, že by šlo o citelnou změnu vzhledu.  

"To není změna image. Kdybych ji ve svém věku začal měnit, mohl bych tím svoje fanoušky zklamat a nové bych nezískal. To vůbec není věcí image. Je to pouhý design, pouhá karoserie," podotkl Karel Gott a dodal, že zatím neví, zda bude neobvyklý doplněk jeho tvář zdobit trvale.

"Uvidíme. Teď mě zajímá pouze to, jestli se to líbí ženám. A zatím nebyla ani od jediné vznesena žádná námitka," usmál se Gott.