Nehostinné a neznámé prostředí jí ale vůbec nenahání strach. "Když jsem přežila výlet do Keni s jedním bláznivým fotografem, tak snad přežiji i džungli. V Keni jsme bydleli v hliněných chýších u nějakého afrického kmene, jídlo nám vařil Francouz," zavzpomínala Krainová.

"Byla tam krásná příroda. Vyčistila jsem si mozek a byl to divný pocit, když jsem se vrátila opět do civilizace Výlet do Thajska bude asi také divočina," dodala.

Zároveň prozradila, že na daleké zájezdy si už zvykla. Cestuje ráda a často a skoro se nebojí ani hadů, škorpiónů nebo tarantulí.   

Prima ji už prý nechce

Modelce spíše leží v hlavě pomyslné biologické hodiny, které se roztikaly jako o závod. Dítě si ale zatím nepořídí. I nadále se bude věnovat modelingu a moderování televizních pořadů.

"Upřímně musím říct, že na dítě teď vůbec nepomýšlím. I můj manžel se mě na to už ptal, i když mě téměř nevidí. Ještě rok nebo dva chci počkat. Mám teď i pracovní nabídku ze Spojených států a navíc připravuji pro Primu nový pořad, který by se měl vysílat od začátku příštího roku. Zatím nechci nic víc prozradit," podotkla Simona.

Podle pondělního vydání deníku Blesk však nabídka pro nový pořad není pravdivá a Simona ho uvádět nebude. Jako moderátorka Někdo to rád horké totiž po profesionální stránce naprosto zklamala.