Doslova do černého se trefilo Audi se svou upíří reklamou ve stylu Stmívání. Večírek krvesajů se změnil v tragédii ve chvíli, kdy na místo dorazil jeden z jejich kolegů v novém Audi.

Video

Reklama s upíry na Audi s novými světlomety. Zdroj: Youtube.com

Mezi automobilkami se rozhodně neztratila Acura, která vsadila na známé tváře amerických obrazovek - Seinfelda a moderátora Jaye Lena. Na videu se mimo jiné objeví i legendární postava ze seriálu Seinfeld - Soup Nazi (Polévkový nacista). Toho si zahrál Larry Thomas a byl za tuto roli nominován roku 1996 na Emmy.

Video

Za vůz Acura NSX dám všechno. Zdroj: Youtube.com

V Toyotě se rozhodli, že poté, co předělali Toyotu Camry, by se mohli pustit do předělávání dalších věcí. Předělali mimo jiné gauč a také déšť, který nyní pomáhá hubnout. A ještě něco - děti už díky nim nekakají.

Video

V reklamě na Toyotu Camry prší déšť, po kterém se hubne. Zdroj: Youtube.com

Na sportovní hvězdu a nemluvně vsadil výrobce pneumatik Bridgestone, který se rozhodl ukázat kvalitu svého obutí pro auta na basketbalové hvězdě Timu Duncanovi. Inu, kdo by nechtěl vědět, že je materiál pro jejich výrobu tak kvalitní, že kdyby se z něj dělaly basketbalové míče, tak by se z tohoto sportu stala zcela nehlučná hra?

Video

Nové basketbalové míče jsou tak tiché, že nevzbudí ani spící miminko. Zdroj: Youtube.com

Svoji starší povedenou reklamu se pokusil obnovit Samsung, když její průběh adaptoval právě na to, že se koná v den Superbowlu. V reklamě se objevil frontman skupiny Darkness s hitem "I believe in a thing called love".

Video

Reklama na Samsung s frontmanem skupiny Darkness. Zdroj: Youtube.com

Nejen milovníky Hvězdných válek baví už delší dobu Volkswagen, když v jeho reklamách figuruje v různých podobách temný lord Darth Vader. Nyní na starší reklamu navázali přes kuriózní oslí můstek hubnoucím psem. Pro pochopení nového klipu vám však vřele doporučujeme shlédnout nejdříve starší reklamu, kterou najdete níže.

Video

Nová reklama na Volkswagen s hubnoucím psem. Zdroj: Youtube.com

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Starší reklama na Volkswagen s malým Darth Vaderem. Zdroj: Youtube.com