Satirické video si tvrdě dobírá britské občany, kteří žijí pouze ze sociálních dávek a nemají nejmenší zájem pracovat. Žena ve videu sehrála fiktivní matku dvou dětí Doreen, která se svěřuje se svým "dojemným" příběhem. Uvádí, že je závislá na podpoře, ale důrazně si stěžuje na únavu plynoucí z neustálého otvírání obálek se šeky s podporou.

Se silným přízvukem typickým pro okolí Birminghamu a Wolverhamptonu lamentuje nad tím, jak těžko se hledá práce, když někdo trpí syndromem líné krávy tak jako ona. Ten musí prý léčit pravidelnými dávkami heroinu a kokainu.

Reakce na klip se různí

Názory na satirické video se však výrazně liší. Zatímco někteří se u něj královsky baví, jiní poukazují na vážnost celé problematiky. Upozorňují na to, že by se měl problém řešit a nikoliv banalizovat podobnými humornými skeči.

Fanoušci pak naopak herečku chválí za její skvělý herecký výkon. Matka tří dětí Gill Jordanová je chválou velmi dojata a říká, že jejím velkým snem je mít v televizi vlastní satirickou show. První krok udělala více než dobrý. Celé video můžete vidět v angličtině zde.