Tvůrci zhruba dvouapůlminutového videa s názvem LDF (Lehce dráždivá fakulta) se rozhodli vsadit na sexy těla. Obory, jako jsou lesnictví, dřevařství, arboristika nebo hospodaření s přírodními zdroji tropických a subtropických oblastí, představují do půl těla svlečení mladíci s motorovými pilami a dívky v bikinách nebo v kostýmu zajíčka.

Nejsme hnojárna

Studenti už záznam umístili na své webové stránky. Cílem bylo, aby si potenciální zájemci o studium udělali o škole obrázek nejen z propagačních letáků, ale i z informací přímo od současných studentů.

LDF

FOTO: LDF

„Chceme, aby se o nás a o naší fakultě vědělo. Dostat ji do povědomí lidí, kteří nemají ani tušení, že Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně už dávno není nějaká zemědělka, hnojárna a kdo ví co ještě.“

Chybička se vloudila

Klipu rozhodně nelze upřít originalita a pozornost už určitě přilákal a ještě přiláká. Ale drobounká chybička se přeci jen vloudila. Protagonistka, představující obor Nábytek, která se smyslně vlní na židli, má totiž na síťovaných punčocháčích na svém pozadí díru.