"Valentýna mám strašně ráda a mám radost, že se u nás slaví," svěřila se Vondráčková.

"Láska je totiž nádherný cit. Nejkrásnější na světě a má velmi mnoho podob. Nádherná je láska muže a ženy, rodičů k dětem, láska k přátelům... Každý člověk by si měl lásku chránit, hýčkat, opatrovat a pěstovat. Bez lásky bychom totiž nebyli lidmi," míní populární zpěvačka.  

Kašparová je zamilovaná až po uši

Také pro bývalou televizní reportérku Kateřinu Kašparovou se oslava svatého Valentýna už dávno stala součástí jejího života. Do svého přítele je prý zamilovaná až po uši a na svátek zamilovaných se už těší.

"Určitě Valentýna oslavíme, protože jsme velmi zamilovaní. Dárek ale k hezkým oslavám být nemusí a vlastně ani nevím, co bych si přála. Na zlato vůbec nejsem a šperky mi nic neříkají. Spíš budu mít radost jenom z toho, že se máme rádi. Pro mě je láska v životě hodně důležitá, víc než drahé věci," přiznala Kateřina Kašparová.

Pro Vydru není Valentýn důležitý

Herec Václav Vydra svatého Valentýna neodmítá, ale tvrdí, že není tím nejdůležitějším svátkem.

"Myslím, že vyznání lásky není otázka jednoho okamžiku nebo svátku. To, co ke své přítelkyni cítím, jí dám najevo celým svým životem. Občas mě mrzí, že se málo vidíme, protože mým největším nepřítelem je čas, kterého máme oba zoufale málo," uvedl herec. 

"Snažím se jí to pak vynahradit třeba pozváním do kina nebo na dobrou večeři. Každou společnou chvilku se snažíme maximálně využít pro sebe. Všechno je ale relativní. Kdybychom měli volného času hodně, Bůh ví, jak by to vypadalo," zaprorokoval si Vydra.